Trnava Open

Vážení športoví priatelia,

dovoľujem si Vás srdečne pozvať na OPEN Majstrovstvá SR v inline speed na cestnom okruhu Slávie Trnava.

Okruh prešiel minulý rok kompletnou rekonštrukciou a je na ňom natiahnutý cukríkový asfalt. Okruh má šírku 7 metrov a dľžku 650m. v prílohe Vám posielam propozície jak v slovenčine tak aj v Angličtine.

Evidencia pretekárov bude online http://www.inlinespeedskatinglive.info/index.php


Body do reprezentace 2023

V příloze najdete finální tabulku s body ze zahraničních závodů.


Závod o pohár starosty města Turnova

Vážení předsedové, členové oddílu

rád bych Vás touto formou pozval na náš již 6.ročník inline závodů O pohár starosty města Turnova, který se koná v našem městě v sobotu 20.5.2023 od 13,30 hod.

Závody jsou primárně určené pro "hobíky", ať už z řad dětí i dospělých - zde jsou zakázané závodní brusle a kolečka větší než 90 mm (tjst. pouze fitness). Jedná se tak o možnost nechat závodit Vaše začínající / mladší bruslaře.


Průběžné bodové hodnocení pro nominaci do reprezentace

V příloze najdete tabulku s průběžným hodnocením dle nominačních kritérií.


Školení na obsluhu softwaru na výsledkový servis závodů

Česká unie kolečkových sportů - úsek kolečkového rychlobruslení ve spolupráci s KSBM Praha pořádá školení na obsluhu speciálního softwaru na plánování a výsledkový servis závodů v kolečkovém rychlobruslení. Tento software je již 5 let úspěšně používán při halových i dráhových mistrovstvích republiky a jeho předností je rychlost, přehlednost a minimalizace chyb "lidského faktoru".

Školení se bude konat v neděli 2. dubna 2023 v učebně DDM Modřany, Herrmannova 2016/24, Praha 12 od 14:00, předpokládaný konec okolo 19:00. Školení je pro účastníky zdarma.


Halové MČR 2023

Zdravím všechny sportovní přátelé,

za oddíl KSBM, Českou unii kolečkových sportů a Český svaz kolečkového bruslení si vás dovolují pozvat na halové MČR v in-line rychlobruslení - 12. Czech indoor in-line open 2023.

V příloze posílám propozice a registrační formulář. Pokud budete přihlašovat do kategorie fitness (viz propozice), prosím uveďte v registračním formuláři ve sloupečku kategorie pouze slovo fitness. Tyto kategorie budou rozděleny podle toho, jaký bude o ně zájem. Děkujeme za pochopení.


MČR 2023

Předsednictvo ČSKB schválilo konání mistrovských závodů v roce 2023 následovně:

MČR v hale v Praze - Radotín v termínu 4.3.2023

MČR na dráze v Benátkách nad Jizerou v termínu 9.-11.6.2023

MČR v půlmaratonu 10.9. v Opavě.


Výzva k pořádání MČR v roce 2023

ČSKB vyzývá oddíly, které by chtěly pořádat závody MČR v roce 2023, aby se přihlásily na emailové adrese pravda@cukb.cz

S pozdravem,

Předsednictvo ČSKB


ME 2022

Dvě zlaté, jedna stříbrná a tři bronzové medaile, taková je bilance českého týmu rychlobruslařů na letošním ME v kolečkovém rychlobruslení v italské Aquile.


Pozvání na slavnostní otevření Inline areálu v Opavě

Přátelé, kamarádi, současní i bývalí členové našeho oddílu, partneři, sponzoři…..
….dovolte mi, abych vás co nejsrdečněji pozval na Slavnostní otevření nového opavského Inline areálu, který je aktuálně nejmodernějším v ČR.

Výstavba areálu byla naším dlouhodobým snem, který se nám podařilo se současným vedením města Opavy dotáhnout do zdárného konce.
Bez současného vedení opavské radnice, v čele s primátorem Tomášem Navrátilem, který se o vznik tohoto areálu zasadil významnou měrou, by takový areál v Opavě neexistoval.


Stránky

Subscribe to Zdroj pro titulní stránku