Ještě jednou k zasedání FIRS/C.I.C

Zasedání FIRS/C.I.C. v Ascoli Piceno , při příležitosti MS 2012 se zúčastnili za předsednictvo ČSKB Martin Máčel a Tomáš Platil, účastí zástupců ČSKB na této vrcholné úrovni potvrdilo nové předsednictvo zájem o budování vztahů s FIRS /C.I.C. a zájem o spolurozhodování v této světové organizaci. Bohužel neúčast na posledních dvou MS vyřadilo ČSKB z možnosti hlasování při volbě nového vedení. Přesto hodnotíme účast za velmi pozitivní a předpokládaná účast na konferenci v roce 2013 v Oostende vrátí opět ČSKB k možnosti spolurozhodování o dění a směrování světového in-line bruslení.
Oficiální nótu ze zasedání naleznete v příloze tohoto článku, stejně jako informace o připravovaném MS 2013 v Oostenede.
V rámci konference a následného programu proběhlo nesčetně osobních setkání jak již se staronovým presidentem C.I.C. panem Robertem Marottou, tak s presidentem FIRS Sabatinem Aracou a dalšími členy předsednictva FIRS/C.I.C. a i se zástupci ostatních národních federací jak z Evropy tak i z celého světa. Na všech setkáních zástupci ČSKB informovali o dění v ČR o úspěších při presentaci kolečkového bruslení, ale i problémech které nás pálí , naopak se informovali u svých zahraničních partnerů na situaci v jejich regionu.

Tags: 

Komentáře

Na webu MS nemohu najít výsledky, jen občas vítěze, ale jinak nic. Pokud to tam je, prosím, poraďte. A kdo tam jste, popostrčte organizátory MS, aby na webu bylo i něco víc než rozpis závodů, takhle se to nedá moc sledovat. Maďaři referovali na webu ME daleko podrobněji, i když třeba výsledky kvlaifikací tam také nebyly. Také mi ve čtvtek a ve středu nefungoval stream, předtím nevím, neměl čas sledovat. Díky.